Факультети і структурні підрозділи Університету почали представляти звіти про наукову роботу

12 грудня 2017 року у Дзеркальній залі відбулося перше з чотирьох засідань Науково-технічної ради (НТР) Львівського національного університету імені Івана Франка, на яких факультети і структурні підрозділи Університету представлять звіти про наукову роботу.

«Сьогодні ми розпочинаємо слухати звіти про наукову діяльність Університету за 2017 рік. Упродовж засідань ми будемо мати змогу ознайомитися із науковою роботою 19 факультетів, 2 загальноуніверситетських кафедр, 7 інститутів, Наукової бібліотеки, Ботанічного саду й Астрономічної обсерваторії. Уже наступного тижня ми проведемо заключне засідання, на якому приймемо ухвалу Науково-технічної ради про підведення підсумків наукової діяльності Університету за рік», – розповів проректор з наукової роботи Університету Роман Гладишевський.

Також Роман Євгенович наголосив, що наступного року одним із основних завдань НТР буде подальша інтенсифікація наукової роботи Львівського університету.