«Франко-quest»:  інтелектуальна мандрівка життєвою і творчою дорогою Івана Франка

З нагоди 160-тої річниці від дня народження Івана Франка Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка провів спортивно-інтелектуальну гру «Франко-quest», під час якої команди студентів із семи факультетів розв’язували цікаві головоломки.

Усі завдання квесту були безпосередньо пов’язані з життям і творчістю Івана Франка. Відтак, демонструючи свої знання з біографії Каменяра, учасники змогли довести, що добре знають його творчість.

Команди працювали згуртовано й намагались давати якомога більше правильних відповідей.

За результатами квесту перемогу виборола команда студентів історичного факультету «Історичні світила», друге місце посіла команда студентів філологічного факультету «Filos», бронзовим призером стала команда факультету міжнародних відносин «Фарбований лис».

Після гри в учасників залишилося чимало позитивних емоцій і незабутніх вражень. Дякуємо всім командам за участь і бажаємо їм нових перемог.

Світлини: Тетяни Жупник Більше фото