Представники середньої та вищої школи, серед яких вчителі та викладачі хімії, студенти хімічних факультетів із 5 областей України візьмуть участь у ІІ Науково-методичній конференції «Актуальні питання навчання хімії в загальноосвітніх навчальних закладах», що відбудеться 9 квітня 2016 року у Львівському національному університету імені Івана Франка.

Реєстрація учасників розпочнеться о 9.45. Урочисте відкриття конференції – о 10.00 в ауд. №2 кафедри неорганічної хімії хімічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка (м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6).

Під час роботи конференції учасники розглянуть питання підготовки фахівців у класичному університеті й формування професійних компетентностей майбутніх вчителів хімії, проаналізують освітні програми і підручники з хімії та застосування інформаційно-комунікативних технологій у хімічній освіті, обговорять проблему методики організації та проведення позаурочних форм навчання і способів мотивації та формування стійкого інтересу до вивчення хімії.

З програмою конференції можна ознайомитись тут.