Газета «Яворівський голос» заснувала для студентів-журналістів Львівського університету премію імені Романа Лубківського

Газета «Яворівський голос» заснувала премію імені Романа Лубківського, яку вручатимуть за найкращі публікації патріотичного спрямування студентам-практикантам факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Реалізацією цього проекту газета має на меті не лише гідно вшанувати пам’ять Романа Лубківського, а й спонукати можновладців поважати місцеві комунальні газети та професійних журналістів України, – йдеться у повідомленні ІА ZIK.

Серед заходів на пошану Романа Лубківського працівники редакції планують провести фотовернісаж світлин про діяльність Романа Лубківського як громадського діяча, письменника, народного депутата України першого демократичного скликання від Яворівщини.

Нагадаємо, що 23 жовтня відійшов у Вічність львівський письменник і громадський діяч, Надзвичайний і Повноважний Посол України, випускник філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Лубківський.

Роман Лубківський упродовж усіх років незалежності України був для творчого колективу газети «Яворівський голос» духовним наставником. За часів тоталітаризму газета виходила друком у підпіллі й лише 1991 року була відновлена за підтримки Романа Лубківського.