Голова Верховної Ради відзначив доцента Університету Ігоря Паславського за заслуги перед українським народом

6 червня 2024 року у Києві з нагоди професійного свята – Дня журналіста голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук відзначив грамотами «За заслуги перед українським народом» працівників медійної сфери України, серед яких ‒  завідувач кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, директор видавництва «ПАІС» Ігор Паславський.

Як зазначив Ігор Іванович, здобуття такої нагороди є чудовим проміжним підсумком багаторічної плідної праці в царині журналістики та видавничої справи, яку йому вдалося реалізувати разом із колегами.

«З нагоди Дня журналіста у Києві традиційно на загальнодержавному рівні відзначили грамотами багатьох працівників засобів масової інформації, зокрема, військових журналістів та журналістів-розслідувачів, і моє ім’я також прозвучало серед нагороджених. Оскільки моя праця у царині журналістики і видавничої справи триває уже 30 років, для мене стало великою честю отримати пам’ятну грамоту від голови Верховної Ради України, що є також значним визнанням моїх заслуг у цій сфері. Окрім того зазначу, що ця нагорода є результатом нашої спільної кропіткої праці з колективом кафедри української преси і видавництва «ПАІС» ‒ за увесь час нам вдалося видати понад 600 найменувань книг, більшість з яких – із журналістики й історії та теорії журналістики. Це і стало головною підставою здобути таку високу відзнаку від керівництва Української Держави», ‒ зазначив Ігор Паславський.

Щиро вітаємо Ігоря Івановича із високою відзнакою його діяльності та бажаємо й надалі натхненно працювати для розвитку журналістики в Україні!