Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що з середи 25 серпня 2021 року стартує вакцинація другою дозою вакцини Moderna!

Вакцинування працівників Університету відбуватиметься виключно за попередньо визначеним графіком, якого просимо ретельно дотримуватися.

Працівники Університету, які отримали першу дозу 23 липня 2021 року, повторно вакцинуватимуться у середу 25 серпня.

Вакцинованих першою дозою 26-27 липня запрошуємо пройти вакцинацію другою дозою 26 серпня.

Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 (ауд. № 7).

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.