Упродовж 4-6 жовтня 2017 року кафедра фізіології та екології рослин Львівського національного університету імені Івана Франка стане центром наукових дискусій фахівців  у  галузі  біології  розвитку  рослин.

Міжнародна конференція «Онтогенез  рослин  у  природному  та  трансформованому  середовищі», яка відбуватиметься вже вчетверте, буде присвячене теоретичним і практичним аспектам проблем онтогенезу рослин. Програма конференції передбачає пленарну сесію, роботу трьох секцій (цілісність рослинного організму та функціональна регуляція онтогенезу; механізми стійкості рослин до біотичних і абіотичних стресів; фітомоніторинг, фіторемедіація та вирощування енергетичних рослин на мілітарно забруднених територіях) та стендову сесію.

До участі в роботі конференції зголосилися понад 100 учасників із провідних наукових установ України, Німеччини, Австрії, США, Чеської республіки, Білорусі, Польщі, Хорватії, Словаччини і Франції.

Передбачається, що у конференції візьмуть участь представники усіх вищих навчальних закладів,  ботанічних  садів,  науково-дослідних  інститутів НАН України та Української аграрної АН, в об`єктиві досліджень яких перебуває біологія рослин.

Урочисте відкриття і пленарне засідання конференції розпочнеться 4 жовтня 2017 року о 10.00 в Актовій залі Львівського університету.

Секційні засідання та пленарна сесія відбудуться 5 жовтня у приміщенні біологічного факультету Університету.

Організаторами  IV Міжнародної конференції «Онтогенез  рослин  у  природному  та  трансформованому  середовищі» є Міністерство освіти  і науки України, Львівський  національний університет  імені Івана Франка, Українське товариство фізіологів рослин, Всеукраїнська асоціація біологів рослин, Інститут фізіології рослин і генетики НАН України,  Friends of Lviv University, Inc. (USA) та Австрійська академічна служба обміну  OeAD у Львові.

Детально з програмою конференції можна ознайомитися посиланням.

Запрошуємо усіх зацікавлених!