Командна першість із шахів серед працівників Університету

Дорогі колеги!

3 травня 2023 року кафедра фізичного виховання та спорту ЛНУ ім. Івана Франка організовує командну першість із шахів серед працівників Університету.

Склад команди – 2 особи. Система проведення змагань буде визначена у день змагань залежно від кількості заявлених команд.

Змагання проводитимуться в ауд. 216 головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Університетська 1 ) відповідно до правил Федерації шахів України. Нарахування очок здійснюватиметься згідно з таблицею. Початок турніру 0 16:00.

Попередні заявки (вказати: ім’я та прізвище капітана команди, факультет або підрозділ Університету ) на участь у турнірі потрібно подати не пізніше 21.00 год. 2 травня 2023року на адресу chesslnu@i.ua або зателефонувати за номером 0507606521 (Попович Святослав Ігорович).