Львівський університет –  серед найкращих ЗВО України

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» щорічно складає консолідований рейтинг закладів вищої освіти України. Формування консолідованого рейтингу відбувається на основі рейтингів університетів «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт». До слова,  кожен із цих рейтингів використовує різні критерії оцінювання ЗВО.

Цьогорічний Консолідований рейтинг охоплює результати 241 закладу вищої освіти і складається з семи підрейтингів: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні виші», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також «Кращі заклади вищої освіти областей України».

Відповідно до результатів консолідованого рейтингу перші три позиції розділили між собою столичні ЗВО – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (І місце), НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» (ІІ місце) та Національний університет «Києво-Могилянська академія» (ІІІ місце).  Львівський національний університет імені Івана Франка втримує лідерські позиції і входить у п’ятірку найкращих, посідаючи четверте місце. Замикає п’ятірку Харківський національний університет ім. Каразіна.

До слова, це не єдина перемога Університету, адже відповідно до результатів рейтингу ЛНУ ім. Івана Франка входить у трійку найкращих класичних університетів України. Більше того, Львівський національний університет імені Івана Франка визнано найкращим закладом вищої освіти Західного регіону.