Львівський університет – у трійці найпопулярніших ЗВО за кількістю поданих заяв

За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, упродовж вступної кампанії 2020 року до закладів вищої та фахової передвищої освіти подано більше 1 млн 568 тисяч заяв від вступників, у тому числі 970 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування за всіма формами навчання. Про це повідомляє інформаційний ресурс «Освіта.ua».

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання завершено 22 серпня.

Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка (42 739 заяв) та Львівський національний університет імені Івана Франка (38 606 заяв). Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (37 769 заяв). На четвертому місці – Київський національний торговельно-економічний університет (32 079 заяв). П’ятірку лідерів замикає Національний університет «Львівська політехніка» (31 906 заяв).

Відповідно до термінів цьогорічної вступної кампанії рекомендації щодо зарахування на бюджетну форму навчання мають бути оприлюднені 27 серпня. Оригінали документів вступники зможуть подати або ж надіслати у Приймальну комісію до 18 год. 31 серпня. Зарахування вступників, які навчатимуться за кошти державного бюджету відбудеться до 12 год. 5 вересня. Тим, хто планує здобувати освіту за кошти фізичних осіб, необхідно подати оригінали документів до 18 год. 11 вересня.

Щиро бажаємо цьогорічним вступникам сили й енергії на шляху до мрії, яку їм неодмінно допоможе здійснити Львівський національний університет імені Івана Франка. Дякуємо, що обрали Львів. Дякуємо, що обрали Університет!