Львівська обласна військова адміністрація, Львівський університет та Сокальська загальноосвітня санаторна школа налагодили багатосторонню співпрацю

Львівський національний університет імені Івана Франка, департаменти освіти і науки та охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації та КЗ Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст. імені Т. Шевченка» уклали Меморандум про співпрацю, спрямований на взаємодію у справі профілізації навчального процесу в академічному ліцеї, пожвавлення дослідницької роботи учнів та їхню підготовку до подальшого навчання в Університеті.

Львівський університет, Сокальська загальноосвітня санаторна школа та департаменти Львівської ОВА налагодили багатосторонню взаємодію, базуючись на тому, що інтеграція України в загальноєвропейський простір потребує модернізації освітньої системи. А відтак, співпраця між установами відкриває широкі перспективи для ще більш якісної підготовки учнів і підвищення фахового рівня педагогів. Для студентів Львівського університету така співпраця надає додаткові можливості для практик і стажувань.

Згідно із текстом Меморандуму, який підписали Ректор Університету Володимир Мельник і директорка академічного ліцею Тетяна Полозяк, сторони домовилися координувати діяльність щодо визначення пріоритетів навчального та оздоровчо-реабілітаційного процесів в ліцеї, що включатимуть регіональні особливості та наскрізний підхід до організації освітнього процесу.

Проте найбільший акцент у процесі удосконалення навчального процесу у школі, згідно із текстом меморандуму, робитимуть на науковій та освітній взаємодії Львівського університету та Сокальської загальноосвітньої санаторної школи. Зокрема, документ передбачає організацію та консультування сокальських учнів щодо напрацювання ними дослідницьких проєктів, проведення конференцій, семінарів, тренінгів, лекцій, практичних навчань, консультацій для учнів за участю науковців Університету. Також ЛНУ ім. Івана Франка сприятиме реалізації спільних проєктів та конкурсів з метою залучення обдарованої учнівської молоді до дослідницької діяльності в галузі природничих, філологічних і психологічних наук.

Важливою складовою угоди є і перспектива спільного напрацювання Університетом і школою освітніх програм, мінікурсів, курсів за вибором і факультативів, що включатимуть профільну спеціалізацію та проведення учнями емпіричних досліджень.