На базі Наукового парку Львівського університету продовжує успішну роботу Центр сертифікації знань іноземних мов (англійська мова за методикою Oxford Online Placement Test)

Центр сертифікації знань з англійської мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка запрацював ще у жовтні 2022 року. Відтоді тестування на визначення рівня знань з англійської мови у Центрі пройшли уже дві групи учасників, серед них – претенденти на вчене звання доцента, студенти та представники бізнесу. Тестування на базі Центру здійснюється за унікальною методикою Oxford Online Placement Test, розробленою в Університеті Оксфорда на основі Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).

Oxford Online Placement Test – єдиний адаптивний машинний тест, який дозволяє оцінити розуміння граматичної частини та лінгвістичного наповнення текстів, що робить його одним з найнадійніших машинних тестів для оцінювання знань з англійської мови. Тест складається із двох частин: Use of English (вживання слів, граматика, ідіоми) та Listening (розуміння мови на слух). Рандомний підбір завдань робить кожен тест унікальним. Тест перевіряється системою, що виключає вплив «людського фактора» при оцінюванні результатів.

За умови успішного складання тесту учасники отримують сертифікат про підтвердження рівня володіння англійською мовою відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної політики.

Сертифікат визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора, а також буде корисним для самореалізації у сфері міжнародного бізнесу. У рекрутингу тест часто використовується для визначення рівня володіння англійською мовою претендентів на вакансії. HR-менеджери міжнародних компаній користуються результатами Oxford Online Placement Test для контролю рівня володіння англійською мовою своїх працівників, а тренінгові компанії складають корпоративні програми навчання англійської мови.

Центр сертифікації знань з англійської мови у Львівському університеті функціонує на базі Науково парку Університету в тісній співпраці із факультетом іноземних мов.

Директор Наукового парку ЛНУ ім. Івана Франка Назар Демчишак розповідає, що іспит склали вже 17 представників академічних установ та бізнес-структур і висловлює переконання, що це лише початок. «На мій погляд, Oxford Online Placement Test як об’єктивне тестування є зручним і доступним для кожного. Тест буде корисним для тих, хто хоче стажуватися, працювати або поїхати на навчання за кордон, вільно почуватися в англомовному середовищі та підтвердити власний рівень володіння мовою. Результати тесту Oxford Online Placement Test також визнаються МОН України для присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам. Для проведення тестування створюємо невимушену та комфортну атмосферу, а учасники залишаються задоволеними зручністю складання тесту і швидкістю отримання результатів та сертифікатів про підтвердження рівня володіння англійською мовою», – розповідає директор Наукового парку.

Також Назар Демчишак додає, що на базі Наукового парку Львівського університету функціонують курси з підготовки до тесту. За словами очільника Наукового парку, завершення таких курсів дозволяє кожному учаснику тесту бути більш впевненим у своїх шансах на успішне проходження тесту.

Детальніше про Центр сертифікації знань іноземних мов, а також реєстрація на тестування та курси з підготовки до тесту – за посиланням  , а також за телефоном:  +380 96 749 78 07

Увага!!! Найближче тестування відбудеться уже 31 березня. Запрошуємо!