На факультеті педагогічної освіти провели благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

У світлий передріздвяний час особливо важливими для кожного з нас є взаєморозуміння, єдність і милосердя, які в часі війни здатні тримати нас міцними і дужими. Сьогодні вся Україна об’єднана єдиним бажанням – бажанням перемоги, яка дозволить нашим Захисникам і Захисницям повернутися додому, а Україні дасть шанс на мирне й світле майбутнє.

Благодійні акції напередодні Різдва вже стали доброю традицією у Львівському університеті. Сьогодні, 15 грудня 2023 року, одна з таких чудових ініціатив відбулась на факультеті педагогічної освіти, де провели благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Організували акцію студенти-першокурсники спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта, які займаються у творчій лабораторії факультету. До акції також долучилися студенти другого й третього курсів усіх освітніх програм факультету педагогічної освіти.

Учасників заходу привітав декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк, який зазначив, що цьогорічний різдвяний ярмарок є особливим, оскільки студенти факультету доклали максимум зусиль для того, аби підтримати наших Героїв.

Слова вітання присутнім адресував проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який наголосив, що студенти Львівського університету завжди були і залишаються рушійною силою українського суспільства, адже сьогодні чимало з них захищають Україну на фронті, а всі інші тримають міцний тил, допомагаючи армії.

За прекрасну творчу ініціативу колективу факультету подякував також голова Громадської ради Університету Михайло Микієвич, який додав, що такі акції сьогодні дуже єднають нашу спільноту.

Творче дійство, як годиться, розпочали колядками, до виконання яких  долучилися студенти і викладачі факультету педагогічної освіти, а також гості заходу. Майстерне виконання української коляди учасникам акції подарував хор факультету культури і мистецтв «Евфонія» під керівництвом Василя Чучмана.

Надалі присутні відвідали власне благодійний ярмарок, який майорів усіма барвами різдвяного настрою. Тут присутні могли за благодійний донат скуштувати смачну випічку, домашні страви і смаколики, придбати святкові листівки, картини, свічки та ялинкові прикраси ручної роботи. Додамо, що усі представлені на ярмарку вироби – це ідея і виконання студентів, які навчаються у творчій лабораторії.

Організатори переконані, що дарувати тепло своїх сердець, зокрема, й завдяки таким заходам, – це також внесок у нашу перемогу, тож завдяки їхній творчості сьогодні вдалося зібрати 26 000 гривень. Наступного тижня збір планують продовжити, а всі зібрані кошти спрямують на допомогу Збройним силам України. Разом переможемо!

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото