На історичному факультеті відбувся Обласний турнір юних істориків імені Богдана Сольчаника

6 квітня 2024 року на базі історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся щорічний Обласний турнір юних істориків імені Богдана Сольчаника. Співорганізаторами турніру є історичний факультет Львівського університету та Львівська обласна Мала академія наук.

Турнір носить ім’я Богдана Сольчаника – Героя України, Героя Небесної Сотні, історика, соціолога, громадського діяча і поета, випускника історичного факультету Львівського університету, активного учасника і переможця олімпіад і турнірів юних істориків.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 26 учнівських команд із різних куточків Львівщини – до півтори сотні учнів та учениць старших класів. У складі журі працювали викладачі, аспіранти та студенти історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Звитягу у напруженому фіналі здобула команда «Миколаївські копачі» (м. Миколаїв), яка випередила за очками команди Белза та Львівської академічної гімназії («Академіки»).

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагання й бажаємо нових перемог, які неодмінно наблизять нашу головну перемогу – перемогу над російським агресором!

Світлини: історичного факультету Більше фото