Наукові перемоги студенток факультету іноземних мов

Уже традиційно студенти Львівського національного університету імені Івана Франка демонструють високий рівень знань під час всеукраїнських інтелектуальних змагань, які відбуваються в різних куточках нашої держави.

Цього разу гідно представили рідний університет студентки факультету іноземних мов, які взяли участь в олімпіадах з іспанської та французької мов. Зокрема, студентка IV курсу Іванна Мироняк виборола друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Іспанська мова та література», фінальний етап якої відбувався у Київському національному лінгвістичному університеті.

Прекрасний рівень знань також продемонструвала студентка IV курсу факультету іноземних мов Ольга Ольховська, яка посіла третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Французька мова та література». Інтелектуальні змагання відбувалися у Запорізькому національному університеті.

Щиро вітаємо студенток Університету, бажаємо їм міцного здоров’я і  нових наукових та професійних здобутків!