Науковці Університету взяли участь у міжнародно-правовому брифінгу

4 листопада 2020 року відбувся міжнародно-правовий брифінг Української асоціації міжнародного права, до якого долучилися працівники Львівського університету: керівник Західного центру Української асоціації міжнародного права, завідувач кафедри європейського права, доктор юридичних наук, професор Михайло Микієвич та член УАМП, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права Ігор Земан.

Тематика події була присвячена 70-річчю підписання Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. Зважаючи на карантинні обмеження, брифінг відбувся у дистанційному форматі на платформі Zoom. Модерувала захід кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Алла Федорова.

Спікерами брифінгу виступили Надзвичайний і Повноважний посол України, Постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк, доктор юридичних наук, професор, суддя Європейського суду з прав людини у відставці Володимир Буткевич, докторка юридичних наук, професорка, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Тетяна Анцупова, в.о. Голови офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко. Упродовж події спікерам надходили запитання від зареєстрованих учасників, які стосувалися тих чи інших потенційних змін у законодавстві та викликів, які зараз стоять перед нашою державою у правовому аспекті.

За матеріалами факультету міжнародних відносин