Розпочала роботу комісія з підготовки нового Колективного договору Університету

3 листопада 2020 року відбулося перше онлайн-засідання комісії з підготовки Колективного договору Львівського національного університету імені Івана Франка на 2020-2024 роки. Зважаючи на карантинні обмеження, комісія працюватиме у дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

Упродовж засідання обговорили план роботи комісії щодо детального опрацювання всіх розділів Колективного договору. Окрім того, відповідно до формування розділів документу, було утворено п’ять підкомісій, які працюватимуть над наповненням конкретних розділів та додатків.

Комісія працюватиме щовівторка та щочетверга о 12.00 год. за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams». Наступне засідання відбудеться у вівторок, 10 листопада 2020 року.

Якщо у Вас є зауваження чи пропозиції до Колективного договору, просимо подавати їх на електронну адресу ppop.lnu@gmail.com. Якщо ж Ви бажаєте взяти участь у засіданні, просимо надіслати на згадану скриньку адресу своєї корпоративної пошти.

Зазначимо, що до складу комісії увійшли представники адміністрації Університету, профспілкової організації працівників та профспілки студентів. Так, співголовами комісії є Ректор Університету, професор Володимир Мельник та голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек. Від адміністрації над розробкою нового Колективного договору працюватимуть Перший проректор Університету Андрій Гукалюк, проректор з наукової роботи Роман Гладишевський, проректор з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, начальниця планово-фінансового відділу Світлана Сас, головна бухгалтерка Університету Любов Хмельницька, начальник юридичного відділу Богдан Гудз, начальниця відділу кадрів Марія Дзіковська і завідувач відділу охорони праці Василь Поліщук. Профспілкову організацію у складі комісії представлятимуть заступниці голови профкому Марія Когут та Юлія Гриценко, юрисконсульт профкому Володимир Бурак, очільники профспілкових організацій факультетів та підрозділів Володимир Бабіжецький, Тарас Шевчук, Олександр Шваєвський, Володимир Кахнич, Світлана Корольчук та голова профкому студентів Микола Спересенко.