![Незабаром FC Univer Lviv дебютує на Чемпіонаті Львівської області з футболу](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/P1056736.jpg)
Вже цього тижня FC Univer Lviv дебютує у Чемпіонаті Львівської області з футболу. FC Univer Lviv – команда студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, у складі якої представлено різні факультети Університету – економічний, юридичний, хімічний, історичний, геологічний, географічний факультети, факультет міжнародних відносин та факультет прикладної математики і інформатики.
Географія студентів охоплює різні куточки України – більшість представників команди зі Львівщини, проте є й представники з Черкас, Житомира, Рівного, Тернополя і Маріуполя.
Загалом FC Univer Lviv налічує 35 студентів, яких відбирали до складу команди упродовж двох тижнів. Участь у конкурсному відборі взяли близько 90 осіб.
Запрошуємо усіх охочих підтримати університетську футбольну команду на Чемпіонаті Львівської області з футболу!