Олегові Шаблію вручили «Золотий знак» лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка

27 серпня 2017 року у Дрогобичі відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка.

У номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» нагороду отримав Академік Вищої школи України та Української екологічної академії, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної і соціальної географії, видатний вчений Олег Шаблій. Почесної нагороди Олег Іванович удостоєний за наукову роботу «Суспільна географія», яка отримала найвищі оцінки журі.

Нагадаємо, що присвоїли премію Олегові Шаблію 24 червня 2017 року. До складу міжнародного журі входили 12 вчених з університетів України, Австрії, Чехії, Польщі та США.

Щиро вітаємо Олега Івановича Шаблія за високе визнання його наукової праці! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення і творчого многоліття!