Першокурсникам розповіли про порядок дій під час повітряної тривоги

16 вересня 2022 року студентам-першокурсникам Львівського національного університету імені Івана Франка розповіли про правила поведінки у випадках, коли звучить сигнал «Повітряна тривога».

Зустріч відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Надалі головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій управління запобігання надзвичайних ситуацій та цивільного захисту по Львівській міській територіальній громаді Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Микола Дністрянський прочитав лекцію для студентів Університету.

У його виступі йшлося, зокрема, про правила поведінки та алгоритм дій під час повітряної тривоги, евакуації, перебування у сховищах та укриттях у випадку надзвичайної ситуації. Надзвичайник розповів також про порядок дій у разі виникнення пожежі.

Після лекції для студентів була проведена навчальна повітряна тривога з відпрацюванням переходу в укриття, де для студентів провели інструктаж щодо правил поведінки в укритті.

Зазначимо, що відповідні навчання, спрямовані на покращення знань щодо поведінки у випадку надзвичайної ситуації, заплановано провести також в інших корпусах Університету.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото