Перший Відкритий чемпіонат історичного факультету з шахів

12 жовтня 2023 року у приміщенні Шахового клубу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся перший Відкритий чемпіонат історичного факультету з шахів серед студентів та викладачів, присвячений Захисникам та Захисницям України.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, професор Володимир  Качмар. Він наголосив на важливості проведення спортивно-інтелектуальних змагань, а також від імені ректорату підтримав зростання популярності шахового спорту як на факультетському, так і на загальноуніверситетському рівнях.

Учасники змагань продемонстрували високий рівень гри та класичні елементи шахової тактики. Максимальну кількість набраних очок у семи турах набрав студент 3 курсу Назар Мельник. На один заліковий бал поступився переможцю студент 4 курсу Захар Марусенков. Трійку призерів замкнув доцент кафедри світової історії, заступник декана за навчально-виховної роботи Назар Васьків.

Адміністрація історичного факультету висловлює щиру подяку у сприянні в організації та проведенні шахового турніру Спортивному клубу Університету, Профкому студентів Університету, Студентській раді та Профбюро студентів історичного факультету. Дякуємо усім учасникам за неймовірну змагальну атмосферу!

Світлини: історичного факультету Більше фото