Понад 100 випускників Правничого коледжу отримали дипломи «молодшого спеціаліста»

Під час Урочистої академії, що відбулася 6 липня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускникам Правничого коледжу денної та заочної форм навчання, які завершили підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодшого спеціаліста», вручили дипломи.

З вітальним словом звернувся до випускників 2016 року директор Правничого коледжу, доцент Володимир Цікало. Володимир Ігорович привітав молодих правників із закінченням навчання в коледжі та початком нового етапу в їхньому житті.

Директор коледжу побажав випускникам реалізації їхніх планів і задумів, впевненості у своїх силах, а також закликав їх продовжити здобувати вищу освіту, обравши юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, що славиться авторитетними вченими та викладачами, багатовіковими традиціями та сучасними новаціями, які колектив факультету успішно втілює в життя.

Володимир Цікало наголосив і на високому престижі диплому випускника юридичного факультету, який дає можливість молодим людям побудувати успішну кар’єру й стати добрими фахівцями своєї справи.

Від імені випускників Правничого коледжу 2016 року звернулась до викладачів зі словами вдячності голова студентського самоврядування коледжу, член Вченої ради Університету Аліна Янкова. Вона подякувала їм за віддану працю, за мудрість і знання, якими вони щедро ділились зі своїми вихованцями.

В урочистостях з нагоди вручення дипломів взяли участь почесні гості – випускники Правничого коледжу попередніх років: начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський та голова правління громадської організації Інститут права та антикризових стратегій «Про право», радник генерального директора ПАТ «Львів ОРГРЕС», голова екзаменаційної комісії Правничого коледжу Роман Тимофіїв.