Представники 12 країн світу беруть участь у Львівській академії лідерства

Близько 30 учасників з різних країн світу, зокрема Азербайджану, Греції, Грузії, Естонії, Киргизстану, Молдови, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, України та Угорщини, беруть участь у Львівській академії лідерства (Lviv Leadership Academy), урочисте відкриття якої відбулось 7 серпня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Учасників привітав декан факультету міжнародних відносин, професор Маркіян Мальський, який, зокрема, наголосив на важливості цієї ініціативи для підготовки майбутніх лідерів економічної, політичної і громадської сфер.

Директор європейських програм Фонду американських студій зі Сполучених Штатів Америки Метью Квасіборскі, який ініціював проведення Львівської академії лідерства, висловив переконання, що учасники здобудуть важливі лідерські навички, які базуватимуться на найкращих світових практиках.

Побажавши учасникам успішного навчання, до привітань також долучилася депутат Львівської обласної ради Тетяна Бей.

Упродовж двох тижнів учасники академії удосконалюватимуть свої лідерські компетентності та прослухають гостьові лекторії з конфлікт-менеджменту, ринкової економіки, демократії перехідного періоду, культурної дипломатії, ролі мас-медіа тощо.

Серед лекторів академії будуть: керівник групи радників прем’єр-міністра України та співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош, професор Каліфорнійського університету (м. Сан Маркос) Ібрагім Аль-Мараші, директор програм світової економіки Аспен Інституту (США) Алекса Чопівскі, представник Фонду Маршалла «Німеччина-США» Павол Демеш, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова.

Організували роботу Львівської академії лідерства Міжнародна асоціація «Вільна Україна» за підтримки Фундації Крібле та Фонду американських студій, Посольство США в Україні і Центр інформації та документації НАТО в Україні у партнерстві з Львівським національним університетом імені Івана Франка, зокрема Центром американських студій Університету.