Представники академічної громади Університету провели акцію «Вершини української державності»

16 лютого 2018 року викладачі та  аспіранти Львівського національного університету імені Івана Франка провели традиційну щорічну акцію «Вершини української державності», під час якої зробили спробу підкорити найвищу географічну точку України – гору Говерла.

Акція розпочала цикл ювілейних заходів із відзначення 100-річчя від утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Водночас зимове підкорення Говерли мало на меті підтримати Звернення Наукового товариства імені Шевченка щодо законодавчого утвердження україноцентризму як провідної гуманітарної платформи національного державотворення.

На жаль, несприятлива погода цьогоріч стала на заваді представникам Університету і їм вдалося подолати тільки частину шляху і підкорити лише Говерляну – гору, яку прийнято також називати «Малою Говерлою».

Саме на цій точці українських Карпат учасники акції виконали державний Гімн України та розгорнули банер зі символікою ЗУНРу та ЛНУ м.. Івана Франка.

Світлини: учасників акції Більше фото