Компанія EPAM та Львівський університет започаткували новий освітній проєкт

Компанія EPAM і кафедра системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету започаткували новий освітній проєкт – EPAM Frontend School.

Проєкт орієнтований на студентів освітніх програм «Інженерія програмного забезпечення» та «Високопродуктивний комп’ютинг». Студенти, які навчаються на цих освітніх програмах, упродовж весняного семестру матимуть можливість вивчати в рамках занять школи такі дисципліни, як «Вебпрограмування» та «Вебтехнології». Крім того, студентами школи зможуть стати й слухачі інших освітніх програм. Їх зарахування буде відбуватися за результатами конкурсного відбору.

«EPAM прагне покращувати практичні навички молодих спеціалістів. Ми, як компанія, генеруємо сучасні рішення для освітніх програм та допомагаємо їм розвиватися. Наприклад, цього року на програмі Software Engineering ми ініціювали створення курсу EPAM Frontend School, який сфокусований на розвиток практичних навичок студентів», – коментує представник компанії Сергій Щербак.

Заняття в школі проводитимуть провідні фахівці компанії-партнера та викладачі кафедри системного проектування.

За словами представників Львівського університету, головною метою EPAM Frontend School та інших спільних з ІТ-компаніями ініціатив є підготовка висококваліфікованих фахівців, спроможних гідно конкурувати і генерувати нові знання у сфері інформаційних технологій.