Представники університетської спільноти вшанували Героїв Листопадового Чину

1 листопада 2021 року академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка відзначила 103-тю річницю Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію та карантинні обмеження, уже другий рік поспіль не відбувається піша хода і традиційні урочистості, втім університетська громада береже пам’ять про Героїв Листопадового Чину.

Так, цьогоріч Ректор Університету, студенти, проректори, декани, представники профспілкової організації Університету і громадськість спільною молитвою вшанували пам’ять полеглих Героїв біля Меморіалу Українським Січовим Стрільцям та воїнам Української Галицької Армії на Янівському кладовищі.

Чин панахиди провів  капелан Львівського університету отець Мар’ян Мисяковський.

Віддаючи шану полеглим захисникам України, представники Університету поклали квіти до їхніх могил і запалили лампадки.