Президент України відзначив науковців Львівського університету державними нагородами

З нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами науковців Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно з Указом Президента №300/2018 за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм державні нагороди отримали троє працівників Львівського університету.

Зокрема, орденом «За заслуги» III ступеня Президент нагородив декана фізичного факультету, професора Петра Якібчука. Почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» удостоєний завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, професор Степан Позняк. Звання «Заслужений працівник освіти України» отримала завідувач кафедри туризму, професор Марта Мальська.

Окрім того, своїм указом Президент присвоїв почесне звання  «Народний вчитель України» учительці Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Лілії Олексин.

Щиро вітаємо науковців та освітян з високим визнанням їхньої праці та бажаємо їм творчого многоліття!