Професор Роксолана Зорівчак прочитала першокурсникам лекцію про життя і творчість Івана Франка

18 жовтня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка завідувач кафедри перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, професор Роксолана Зорівчак прочитала першокурсникам факультету іноземних мов науково-популярну лекцію про Івана Франка.

Під час лекції Роксолана Петрівна розповіла про життєвий і творчий шлях Івана Франка, історичний період, у якому творив Великий Каменяр, і значення його геніального слова для України та світу. Зокрема, Роксолана Зорівчак наголосила, що Івана Франко був і зараз залишається вчителем всієї нації, а відтак, закликала молодь активно пізнавати його творчість і життєвий шлях.

Окрему увагу лектор акцентувала на численних перекладах творів Івана Франка англійською мовою.

Доповнювали лекцію студенти факультету іноземних мов, які майстерно декламували поезію Івана Франка українською та англійською мовами.