Професорові Роксолані Зорівчак вручили Орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Сьогодні, 30 березня 2016 року, під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний вручив завідувачеві кафедри перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура, професорові Роксолані Зорівчак державну нагороду – Орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Орденом княгині Ольги нагороджують жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності. Цією високою державною нагородою відзначають заслуги жінок у розвитку Української держави, духовному відродженні нації, вихованні дітей.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента з нагоди Дня Соборності України почесні звання також присвоїли ще двом науковцям ЛНУ ім. Івана Франка – професорові Олегу Шаблію та старшому викладачеві кафедри хорового співу Марії Камінській.

Світлини: Олександри Чури Більше фото