Проєкт Університету «Інтеграція ВПО в громаду» – найкращий проєкт, спрямований на особистісний розвиток людей

16 грудня 2023 року у Києві відбулося нагородження переможців VII Загальноукраїнського конкурсу проєктів у сфері освіти дорослих, який щорічно організовує громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих».

За результатами конкурсу, спільний проєкт Львівського національного університету імені Івана Франка та благодійного фонду «За Дітей» «Інтеграція ВПО в громаду» посів перше місце у номінації «Найкращий проєкт, спрямований на особистісний розвиток людей». Загалом у цій номінації було представлено 68 проєктів.

Зазначимо, що у Львівському університеті проєкт реалізовував Центр соціального розвитку та громадських ініціатив. В рамках проєкту у листопаді в Університеті відбувалися курси «Організація обліку та оподаткування господарської діяльності ФОП» для ВПО Львівської та Дніпропетровської областей, а напередодні у травні – курс «Грантова діяльність та управління проєктами» для внутрішньо переміщених осіб.