Ректор Львівського університету вручив ювілейну медаль Івана Франка ректорові Харківського університету

Президентові Української асоціації соціологів, ректорові Харківського національного університету імені В. Каразіна Вілю Бакірову Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник вручив ювілейну медаль Івана Франка як символ вдячності за багаторічну академічну співпрацю двох провідних класичних університетів України.

«Сподіваюся, що ювілейна медаль «Іван Франко» стане символічним виявом нашої великої вдячності за Вашу невтомну працю на користь української освіти, науки і співпраці між нашими університетами», – зазначив Володимир Мельник.

Нагадаємо, що 13 жовтня 2016 року розпочався Х Львівський соціологічний форум, у якому беруть участь провідні соціологи з усіх куточків України.