Ректор Володимир Мельник прозвітував про діяльність  Університету впродовж 2015 – 2016 року

Під час засідання Конференції трудового колективу, що відбулась 17 травня 2016 року, Ректор, професор Володимир Мельник представив звіт про діяльність Львівського національного університету імені Івана Франка впродовж травня 2015-травня 2016 року.

Ректор детально проаналізував досягнення колективу Університету в науковій, навчальній, інноваційній, виховній, видавничій та адміністративно-господарській роботі. Зокрема, у його виступі йшлося про успіхи студентів і науково-педагогічних працівників, їхню участь у програмах обміну, наукових конкурсах, олімпіадах, культурних заходах та акціях.

Ректор зазначив, що ЛНУ ім. Івана Франка вже другий рік поспіль є абсолютним лідером серед ВНЗ України за кількістю поданих заяв, що засвідчує велику довіру молоді до Університету. За його словами, високе реноме Львівського університету також відображають національні та міжнародні рейтинги, серед яких – Scopus, Webometrics, QS тощо.

Розповідаючи про організацію навчального процесу, професор Володимир Мельник закцентував увагу на структурних змінах, які відбулись в Університеті, зокрема на створенні нових факультетів – педагогічної освіти й управління фінансами та бізнесу, а також на успішному ліцензуванні й акредитації близько 50 напрямів і понад 100 спеціальностей.

Що стосується наукової та науково-дослідної роботи, то тут Ректор підкреслив, що   цьогоріч дещо покращилась ситуація з державним фінансуванням проектів наших учених, однак Університет продовжує активно залучати грантові кошти на підтримку цієї важливої складової розвитку академічної інституції.

З гордістю Володимир Петрович наголосив на наукових і професійних здобутках студентів і викладачів Університету. «Станом на квітень 2016 року 42 наші студенти стали переможцями та призерами Всеукраїнських студентських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих технічних і гуманітарних наук. Науковці Університету цьогоріч одержали високі державні та міжнародні відзнаки і звання», – сказав Володимир Мельник.

Одним із важливих аспектів представлення діяльності Університету був аналітичний звіт Ректора щодо підтримки та розвитку наукових об’єктів, що є Національним надбанням України.

Професор Володимир Мельник ознайомив делегатів конференції і з результатами профорієнтаційної та видавничої роботи, впровадження інформаційних технологій, зокрема змінами в роботі Веб-ресурсів, а також розширення співпраці з експертами в ІТ-сфері.

Ректор наголосив на позитивній динаміці розвитку міжнародної діяльності Львівського університету, розповівши про укладені нові угоди з академічними установами різних країн світу, про мобільність викладачів і студентів та їхню участь у міжнародних освітніх програмах і проектах.

«УЛьвівському університеті панує неповторна атмосфера, яку творило не одне покоління студентів і викладачів. І сьогодні, опираючись на нашу національну пам’ять, виховуючи молодь на засадах високої моралі, духовності та патріотизму, наш Університет продовжує плекати інтелектуальну еліту української нації, здатної змінити наше майбутнє на краще», – переконаний Ректор. І в цьому контексті, на думку Володимира Петровича, велику роль відіграє значна кількість проведених виховних і культурних заходів та акцій.

Ректор Володимир Мельник подякував колективу Університету за сумлінну та віддану працю і висловив сподівання, що лише спільно ми зможемо подолати всі проблеми, аби й надалі творити національний класичний університет європейського зразка.

В обговоренні звітної доповіді Ректора взяли участь: декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Ігор Половинко, директор Педагогічного колледжу Оксана Сурмач і декан факультету упрвління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин.

Учасники обговорення резюмували, що у звіті Ректора охоплено й проаналізовано всі сфери життєдіяльності Універсиету, враховано виклики сьогодення й окреслено перспективи на майбутнє. Відтак, шляхом відкритого голосування делегати конференції трудового колективу ЛНУ ім. Івана Франка затвердили представлений звіт і схвалили діяльність професора Володимира Мельника на посаді Ректора Університету.