Ректор Володимир Мельник та очільник ЛОВА Максим Козицький оглянули укриття у головному корпусі Університету

7 липня 2022 року з робочим візитом Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Метою візиту Максима Зіновійовича було ознайомлення із темпами підготовки Львівського університету до початку нового навчального року, зокрема із готовністю укриттів у головному корпусі Університету.

Спільно з Ректором Володимиром Мельником та проректором Василем Курляком Максим Козицький оглянув процес підготовки додаткових приміщень для укриття у головному корпусі Університету. Максим Зіновійович високо оцінив реставраційні та ремонтні роботи у головному корпусі, а також наголосив на необхідності того, щоби усі укриття відповідали найсучаснішим стандартам безпеки.

Станом на сьогодні Львівський університет завершує ремонті роботи в укриттях для того, аби уже з вересня мати можливість відновити навчання у змішаному форматі, при цьому забезпечивши безпеку усіх учасників освітнього процесу. За словами Ректора Володимира Мельника, Університет зараз докладає максимальних зусиль для того, аби усі навчальні корпуси мали  надійні й комфортні укриття, адже попри усі виклики часу, Львівський національний університет імені Івана Франка повинен продовжувати забезпечувати Збройним силам України надійний тил – проводити наукові дослідження, надавати якісні освітні послуги та продовжувати допомагати Армії і Державі.