Ректор Володимир Мельник зустрівся з керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

24 листопада 2023 року Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся з начальницею Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галиною Недзельською. У зустрічі також взяли участь заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області – начальник Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Наталія Лужецька, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та професор кафедри соціального права, юрисконсульт профспілкової організації працівників Університету Володимир Бурак.

Під час бесіди йшлося про поглиблення співпраці між установами, зокрема, через організацію спільних заходів, семінарів, круглих столів та реалізацію наукових проєктів.

Зокрема, Володимир Петрович наголосив на тому, що Львівський університет завжди готовий до нових цікавих проєктів, які могли б бути корисними для університетської спільноти. Так, на думку Ректора, практичне вивчення питання пенсійного забезпечення є надзвичайно актуальним для студентів багатьох факультетів. Разом з тим, викладачі і працівники Університету також зацікавлені у поглибленні співпраці між установами, оскільки спільні заходи дозволять їм краще орієнтуватися у питаннях пенсійного забезпечення, які охоплюють й обчислення страхового стажу, і призначення допомог з тимчасової непрацездатності, і багатьох інших аспектів.

Натомість начальниця Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська акцентувала на високій якості освіти, яку надає Львівський університет з метою підготовки кваліфікованих фахівців, які зможуть сприяти розвитку кадрового потенціалу установи, яку вона очолює.

Зазначимо, що одним із важливих кроків у співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області стало нещодавнє проведення циклу семінарів-тренінгів «Актуальні питання пенсійного забезпечення і соціального страхування». В межах курсу понад 100 працівників ЛНУ ім. Івана Франка засвоїли актуальну й практичну інформацію щодо порядку обчислення страхового стажу для призначення пенсій і соціальних допомог, обчислення середнього заробітку для призначення пенсій, призначення допомог з тимчасової непрацездатності, перспектив запровадження накопичувальної пенсійної системи, а також приватних систем соціального і пенсійного страхування.

Додамо також, що під час зустрічі Ректор вручив подяки представникам Управління, які активно долучилися до проведення навчання з питань пенсійного забезпечення у Львівському університеті, яке завершилося сьогодні, 24 листопада.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото