28 березня 2018 року у Львівському національному  університеті імені Івана Франка в рамках реалізації  Проекту «Україна – Солідарність – НАТО» відбудеться семінар «Україна – НАТО: формула безпеки».

Мета семінару – проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

У заході візьмуть участь голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, народний депутат України Оксана Юринець та інші парламентарі, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, студенти, курсанти та викладачі вищих навчальних закладів Львова, аналітики, експерти, представники громадських організацій.

Семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» проводитиметься 28.03.2018 р. з 10.00 до 12.30 (початок реєстрації учасників з 09.30) за адресою: м. Львів, вул. Університетська, 1, Дзеркальна зала Львівського національного університету імені Івана Франка.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.

Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.

Контактний телефон: 0504419373