Шаховий бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу «ІV меморіал Б. Д. Воробця»

Дорогі друзі! 10 квітня 2024 року у Шаховому клубі Львівського університету (вул. Фредра, 1), відбудеться шаховий бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу «ІV меморіал Б. Д. Воробця».

Попередня електронна реєстрація триватиме до 21:00 год. 9 квітня 2024 року. Зареєструватися можна за посиланням: https://tinyurl.com/3skde9d3

  • реєстрація учасників: 10 квітня, 16:00-16:45 год.
  • відкриття турніру – 10 квітня, 16.30 год.
  • тур – 17:00 год.
  • 2-9 тури – до 19:00 год.
  • закриття турніру – 19:00 год.

IV Меморіал Богдана Воробця проводиться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: (бліц) – 3 хвилини+2 секунди за хід кожному учаснику, починаючи з 1 ходу. У турнірі буде обрахований рейтинг ФІДЕ (бліц).

До участі у турнірі можуть зголоситися усі охочі. Благодійний внесок становить 300 грн. Діти працівників ЛНУ ім. Івана Франка, працівники та студен¬ти Львівського університету звільняються від внеску.

Організаторами турніру є Шаховий клуб Львівського національного університету імені Івана Франка та кафедра фізичного виховання та спорту. Загальне керівництво, підготовку і проведення змагань здійснює оргкомітет, а безпосереднє проведення покладається на головну суддівську колегію. Головний суддя, Арбітр ФІДЕ – Іван Ільницький.

Нагадаємо, Богдан Дмитрович Воробець був видатним українським науковцем та педагогом, працював старшим викладачем у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також викладав математику у Львівському фізико-математичному ліцеї. Поза науковою діяльністю, Богдан Воробець був талановитим шахістом та неодноразовим чемпіоном Львова. Його визнавали не лише як гравця, але й як видатного тренера та організатора шахових заходів, інтелектуала. Він здобув велику популярність не тільки в Львові, а й у всьому шаховому світі.