Софія Федина – лауреат премії Кабінету Міністрів України

Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Софія Федина удостоєна відзнаки Кабінету Міністрів України.

Відповідно до розпорядження № 566-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України», лауреатами премії стали 20 громадян України, досягнення котрих сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Науковець й активний громадський діяч Софія Федина отримали відзнаку за «національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях».

Щиро вітаємо Федину Софію Романівну із визнанням її вагомого внеску у спільну справу оборони територіальної цілісності України. Бажаємо мирного неба, сили духу і віри краще прийдешнє.