Старшокласники Миколаївського району Львівської області поспілкувалися із представниками факультетів Університету

14 травня 2020 року відбулася онлайн-презентація п’ятьох факультетів Львівського університету для старшокласників Миколаївського району Львівської області. Учасники вебінару мали змогу дізнатися про особливості вступу та навчання на таких факультетах: економічному, прикладної математики та інформатики, міжнародних відносин, географічному, юридичному. Модерувала зустріч працівниця Відділу маркетингу та комунікації Аліна Божинська.

Декан економічного факультету Ростислав Михайлишин розповів про історію факультету, програми міжнародного партнерства та співпрацю з роботодавцями. Особливу увагу Ростислав Васильович звернув на професійні перспективи випускників економічного факультету. Зокрема він зазначив, що за даними рейтингу університетів, які готують фахівців з економічних спеціальностей, опублікованого журналом «Гроші» у 2018 році, економічний факультет Львівського університету входить у п’ятірку найкращих в Україні.

Декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк ознайомив учасників заходу зі спеціальностями, за якими готують фахівців комп’ютерного профілю та розповів про спільну магістерську програму подвійного диплому з Університетом міста Л’Аквіла (Італія). Іван Іванович наголосив, що студенти факультету прикладної математики та інформатики систематично беруть участь у змаганнях зі швидкого програмування, хакатонах, представляють Університет на Чемпіонаті світу з програмування, а серед випускників є чимало співзасновників та керівників провідних ІТ-компаній Львова та України. Також декан додав, що відомі випускники факультету проводять мотиваційні зустрічі, семінари та воркшопи, під час яких діляться досвідом зі студентами.

Про освітні програми та напрямки підготовки фахівців на факультеті міжнародних відносин розповів заступник декана з навчально-методичної роботи Ігор Бик. Він наголосив, що на факультеті обов’язковими для вивчення є дві іноземні мови, а випускники отримують одразу дві кваліфікації. Одна з кваліфікацій стосується основної спеціальності, а друга дає змогу працювати у сфері перекладу, що суттєво підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Декан географічного факультету Володимир  Біланюк зазначив, що за освітнім ступенем «Бакалавр» географічний факультет готує фахівців за шістьма спеціальностями: «Середня освіта (географія)», «Екологія», «Географія», «Науки про Землю», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм». Володимир Іванович наголосив, що окрім аудиторних занять, студенти опановують практичні вміння під час навчальних практик у  Дністерському географічному стаціонарі, Чорногірському географічному стаціонарі, Розтоцькому ландшафтно-геофізичному стаціонарі та Шацькому біолого-географічному стаціонарі. Окрім цього, студенти проходять міжнародні стажування та практику у Туреччині, Болгарії, Греції, Польщі й отримують міжнародні сертифікати.

Про особливості навчання на юридичному факультеті розповів декан факультету Володимир Бурдін. Він зазначив, що більшість викладачів факультету є практиками, а тому теоретичне вивчення законодавства під час лекцій та практичних занять тісно пов’язане із вирішенням конкретних кейсів. Окрім цього, навчання на факультеті гарантує належний рівень знань з усіх базових юридичних дисциплін. Це дає змогу випускнику опановувати не одну, а декілька спеціалізацій і забезпечує високу конкурентну перевагу на ринку праці.

Під час презентацій усі присутні школярі мали нагоду поставити запитання представникам факультетів й отримати на них кваліфіковані відповіді.

На завершення зустрічі про етапи вступної кампанії старшокласникам розповів відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Він зазначив, що усі запитання щодо вступу до Львівського національного університету імені Івана Франка абітурієнти можуть надсилати на електронну адресу: pkunivlv@lnu.edu.ua