Стартап науковців Львівського університету презентували на бізнес-саміті NORDEEP

Молодший науковий співробітник кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, співзасновник інноваційного стартапу Lviv Hydrogen від Наукового парку Львівського університету Назар Павлюк у складі української делегації взяв участь у престижному deep-tech бізнес-саміті NORDEEP, який нещодавно відбувся в Університеті Аалто в Гельсінкі (Фінляндія).

Під час конференції учасники з України мали змогу ознайомитися з інноваційною інфраструктурою Університету Аалто, провести зустрічі з потенційними інвесторами, представниками провідних фінських закладів вищої освіти та науковцями суміжних тематик, а також організувати зустріч на тему «Disruptive Ukrainian Deep Tech. Why invest now», де змогли розповісти про проукраїнське стартап-середовище та представити свої проєкти.

Як зазначають учасники, під час зустрічей на бізнес-саміті NORDEEP, українській делегації вдалося налагодити контакти з низкою зацікавлених осіб, а відтак, молоді підприємці та науковці сподіваються на плідну співпрацю з Фінляндією і північним регіоном Європи загалом.

Нагадаємо, що проєкт команди Lviv Hydrogen здобув І місце у конкурсі Lviv Startup Fest від Наукового парку Львівського університету і стосується створення метало-водневих систем зберігання, які можна застосовувати у водневій енергетиці, хімічній промисловості, науковому устаткуванні та автомобілебудуванні.