Стартує ініціатива «Інноваційна весна України»

Ініціатива Львівського університету «Інноваційна весна України» покликана до суспільного поступу, відновлення та прискореного розвитку освітнього, наукового, підприємницького потенціалу України, який загальмований варварським вторгненням росії на територію України.

Її реалізація передбачає освітню (проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів для підготовки молоді, спроможної до креативних ідей, інновацій, лідерства в різних сферах життя України), дослідницьку (знаходження рішень для конкретних суспільних, економічних, екологічних, інфраструктурних і технологічних потреб) та економічну складові (підготовка проєктів стартапів і трансфер технологій).

Розпочинається реалізація ідеї із освітнього виміру (курсу) «Стартап: підготовка до злету», що включає у себе формування підприємницького світогляду, генерування ідей, створення команд для напрацювання рішень і розробку бізнес-стратегій для стартапів.

Зареєструватися на курс зможуть студенти та всі охочі креативні особистості, які прагнуть змінювати Україну на краще. Триватиме реєстрація з 21 до 25 березня 2022 року за посиланням:  https://forms.gle/QbKTctMSe2QRkWBF6

Курс «Стартап: підготовка до злету» передбачає онлайн-тренінги, семінари і майстер-класи за менторської підтримки підприємців. Завершиться курс 21 травня 2022 року Міжнародним форумом – презентацією стартап-проєктів потенційним інвесторам.

Викладач: Катерняк Ігор Богданович, к.ф.-м.н., доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій, автор підручника «Інноваційна весна в тех стартапах», підприємець (e-mail: ihor.katernyak@lnu.edu.ua).