Студент Університету Роман Майорчак виборов дві золоті нагороди на міжнародному турнірі з карате

Нещодавно у місті Кошице (Словаччина) відбувся міжнародний турнір з карате «Memorial of Michal Bozogan». У змаганнях взяли участь спортсмени з пʼяти країн – України, Словаччини, Угорщини, Польщі та Литви.

За результатами турніру студент факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Майорчак виборов дві золоті нагороди у категоріях «юніори 16-17 років (76кг )» та «дорослі 18+ (75кг)».

«Загалом я провів 7 боїв – з українцем, поляком, словаками та угорцями. У своїй категорії 16-17 років було більш звично і легше, але у новій категорії 18+ було нелегко, тож довелось поборотися за перемогу. Рівень турніру був доволі високий, тому результат є більш ніж добрим», – ділиться Роман.

Щиро вітаємо Роман Майорчака з перемогою й бажаємо підкорення нових спортивних вершин!