Студентам Університету призначено стипендії імені В.М. Чорновола та імені М.С. Грушевського

Згідно з наказами Міністерства освіти і науки України № 949 від 7 серпня 2023 року «Про призначення академічної стипендії імені М. С. Грушевського на І семестр 2023/2024 навчального року» та № 950 від 7 серпня 2023 року «Про призначення академічної стипендії імені В. М. Чорновола на І семестр 2023/2024 навчального року» двом студентам Львівського національного університету імені Івана Франка призначено відповідні стипендії.

Так, за особливі успіхи у навчанні академічну стипендію імені М.С. Грушевського отримуватиме студентка другого курсу магістратури історичного факультету Ілона Шпиця. Натомість стипендію імені В.М. Чорновола призначено третьокурснику факультету журналістики Максимові Шарану.

Щиро вітаємо студентів Університету і бажаємо, аби високе визнання їхніх освітніх та наукових здобутків дарувало сили й натхнення на нові перемоги!