Студентка факультету управління фінансами та бізнесу – призерка міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

Здобувачка освітньо-професійної програми «Фінанси, митна та податкова справа» кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Роксолана Боднар (наукова керівниця – доцентка Лариса  Слобода) продемонструвала блискучий результат на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Конкурс відбувався за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У своїй науковій праці «The influence of virtual finance on the sustainable development of the country’s economy in the conditions of digitalization» Роксолана Боднар запропонувала заходи щодо регулювання ризиків компаній, які здійснюють професійну діяльність у сфері цифрових активів. Практичні рекомендації стосувалися використання блокчейн-технології у фінансових транзакціях, процесів KYC при відкритті віртуальних рахунків клієнтів, розширенні пропозицій мобільного банкінгу із використанням криптогаманців, а також удосконалення регуляторного нагляду та комплайенсу.

За результатами представленої роботи студентка Львівського університету стала однією із переможниць й отримала диплом ІІ ступеня.

Загалом, незважаючи на усі складнощі воєнного часу, участь у конкурсі взяли представники 34 закладів вищої освіти з України, Польщі, Болгарії, Північної  Македонії, Ізраїлю, Латвії та Словаччини.

Конкурс проводився з метою інтеграції України до європейського освітньо-наукового простору, стимулювання інноваційної діяльності та задля підтримки обдарованої студентської молоді, активізації науково-дослідної роботи і сприяння розширенню міжнародних зв’язків.

Щиро вітаємо призерку конкурсу та її наукову керівниці! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, радіти своїм творчим здобуткам й отримувати нові задля перемоги й динамічного розвитку Української Держави!

Додамо, що це далеко не перша перемога молодих науковців кафедри фінансового менеджменту. Так, нещодавно переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт стала Марта Корж.