Студентка факультету управління фінансами та бізнесу – переможниця  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка IV курсу освітньо-професійної програми бакалавра «Фінанси, митна та податкова справа» кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка Марта Корж (наукова керівниця – доцентка Ольга Сич) стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в контексті транскордонного співробітництва».

ІІ етап Конкурсу відбувався 1 квітня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень та факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету. Провів інтелектуальне змагання Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку.

Студентка Львівського університету Марта Корж з науковою роботою на тему «Інструменти Європейського зеленого курсу для сталого розвитку міст України» стала  переможницею конкурсу. Молоду дослідницю нагородили відповідним сертифікатом,  а її робота буде опублікована у спеціальному випуску збірника наукових праць.

Вітаємо Марту та її наукову керівницю з вагомим досягненням та бажаємо подальших наукових успіхів!