Студентка Львівського університету Анна Мотало – чемпіонка міжнародних змагань з карате Dresden Open 2024

Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало взяла участь у міжнародних змаганнях з карате Dresden Open 2024, які нещодавно відбулися у м. Дрезден (Німеччина), і здобула золоту медаль у ваговій категорії 68 кг серед молоді 18-20 років.

У міжнародному турнірі з карате змагалися спортсмени із 10 країн світу, проте у фіналі Анні вдалося перемогти каратистку з Німеччини з рахунком 2:1 і впевнено здобути перемогу.

«У змаганнях Dresden Open 2024 взяли участь близько 700 учасників. Я провела 3 поєдинки з суперниками із рахунками 8:0, 2:1, 2:1 і в підсумку здобула золоту нагороду. Це, без сумніву, була впевнена перемога і, водночас, хороша підготовка до одного із найбільших стартів цього сезону – Чемпіонату Європи, який розпочнеться вже цього тижня, 9 лютого в м. Тбілісі (Грузія). Вважаю, що кожен спортсмен чи спортсменка, які відповідально ставляться до свого циклу підготовки, повинні відвідувати такі змагання», ‒ ділиться спортсменка.

Щиро вітаємо Анну Мотало із високим спортивним досягненням і бажаємо якомога більше впевнених перемог у майбутньому!