Студентка Львівського університету Анна Мотало – переможниця міжнародних змагань з карате Central Poland Open Grand Prix Karate

Студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Мотало взяла участь у міжнародних змаганнях Х Central Poland Open Grand Prix Karate, які відбулися 20-21 квітня 2024 року у місті Плешев (Польща). У турнірі студентка Університету  виборола дві золоті медалі – у категоріях «18-20 років» та «18+».

У турнірі, в якому змагалися 800 учасників і з різних країн світу, Анні вдалося провести 5 успішних поєдинків.

«Міжнародні змагання з карате відбувалися упродовж двох днів і були насиченими та цікавими. Цього разу мені довелось зустрітись зі суперниками з Польщі, однак я була впевнена в своїх силах, адже з досвіду знала їхню тактику боротьби, ‒ ділиться Анна Мотало. – Тож за результатами міжнародних змагань, я здобула дві золоті нагороди. Окрім того, ми здобули перше загальнокомандне місце, а наш клуб спортивного карате «Юніон» має 20 золотих медалей. Надалі будемо активно тренуватися, щоб гідно провести поєдинки на масштабних всесвітніх змаганнях ‒ Karate 1 Youth League, які відбудуться у хорватському місті Пореч влітку цього року. Окрім того, плануємо виступати на Всеукраїнському турнірі «Bandera Cup», який вже цього тижня у Львові збиратиме каратистів із різних міст», ‒ зазначила спортсменка.

Щиро вітаємо Анну Мотало із новими спортивними досягненнями та бажаємо щобільше впевнених перемог у майбутньому!