Студентка Університету Ольга Дякун вдруге обійняла посаду студентського мера Львова

16 грудня 2020 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися вибори студентського мера Львова.  Делегати усіх університетів Львова переобрали на другий термін чинну очільницю Студентської ради, студентку  факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Ольгу Дякун.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко наголосив, що Студентська рада упродовж року демонструвала велику активність і сприяла розвитку міста. «Цей рік був складним і став викликом для всіх. Втім, Студентській раді вдалось проробити чимало роботи та показати хороші результати. Сьогоднішні вибори студентського мера — дуже важливі і для молоді, і для міста, адже саме студенти оберуть радника міського голови на наступний рік. Тому бажаю всім зважених рішень», — зазначив Андрій Москаленко

Після цього Ольга Дякун прозвітувала про роботу, виконану впродовж 2020 року. Зокрема, висловила подяку кожному, хто брав активну участь у творенні молодіжної політики міста.

«Попри всі труднощі, зумовлені пандемією, Студентська рада намагалась максимально ефективно виконати свою роботу: ми успішно запровадили новий онлайн-формат щорічної молодіжної сесії, яку організовували спільно з управлінням молодіжної політики, брали участь у масштабній Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою» від міжнародної ініціативи «Let’s do it, Ukraine», на День студента вдалось зберегти традицію — нагородити найактивнішу молодь міста, одягнути головних львівських охоронців, левів перед Міською радою, у студентські мантії та багато іншого. Дякую всім членами Студентської ради за роботу, терпіння та оптимізм», — розповіла Ольга Дякун.

У голосуванні за обрання нового студентського мера взяли  участь більше 30 делегатів з університетів Львова. Одноголосно вирішили, що каденцію чинного студентського мера буде продовжено ще на один рік.

Подякувавши колегам за довіру, Ольга Дякун розповіла про плани розвитку Студентської ради на 2021 рік: «Ми обрали декілька основних напрямків роботи, зокрема розвиток структури студентської ради та проєктну діяльність. Також хочемо зосередити ще більше уваги на напрацюванні зовнішніх зв’язків Студентської ради, задля подальших позитивних змін».