Студентки Університету здобули перемоги у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі соціології

В режимі онлайн-конференції на базі Запорізького національного університету відбувся завершальний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі соціології.

З-поміж 35 учасників Конкурсу блискучий результат продемонстрували відразу двоє студенток спеціальності «Соціологія» Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема, Анна Колядко представила на Конкурс дослідження «Інтерпретація проявів колективістських та індивідуалістських цінностей в міжпоколіннєвому вимірі» (науковий керівник – доц. Орислава Калиняк), а Христина Жилич презентувала наукову роботу «Конструювання іміджу сучасного міста у соціальних мережах» (науковий керівник – проф. Наталія Черниш).

Обом студенткам Львівського університету члени кваліфікованого журі присудили друге місце.

Щиро вітаємо Анну та Христину, їхніх наукових керівників і весь колектив кафедри соціології ЛНУ ім. Івана Франка! Бажаємо нових інтелектуальних перемог та професійних звершень!