Студенти факультету педагогічної освіти організували благодійний розпродаж картин на підтримку ЗСУ

Студенти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка організували благодійну акцію на підтримку Збройних Сил України. Третьокурсники створили унікальні картини в патріотичному стилі, які розмістили в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла з метою благочинного розпродажу.

Кожна картина є витвором мистецтва, в якому відчувається любов до рідної землі та гордість за нашу країну. Серед робіт можна побачити зображення прекрасних українських краєвидів, що передають красу нашої природи, а також символи та мотиви, що втілюють національний дух.

«Проведення різнопланових благодійних акцій на нашому факультеті уже стало доброю традицією. Цього року студенти спеціальності «Дошкільна освіта» намалювали картини на патріотичну тематику і передали в Гарнізонний храм, а виручені кошти спрямують на підтримку 24-ої бригади імені короля Данила (Яворівська). До речі, кілька робіт вже знайшли своїх власників. Переконана, що ми кожного дня маємо дякувати нашим Захисникам і Захисницям за можливість жити, працювати та навчатися. Віримо у незламний дух наших Героїв та вважаємо, що проведення таких благодійних акцій – частинка нашого внеску у перемогу», – зазначила доцентка кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Надія Новосельська.

Самі ж студенти розповіли, що згуртувались задля проведення благочинної акції, бо у складний для держави час відчувають потребу допомагати воїнам усіма можливими способами.

«Безпосередньо малюванням картини займалися третьокурсники факультету педагогічної освіти (групи ФПД-31 і ФПД-32). Тематику картин кожен студент обирав самостійно, втім ми погодили між собою, що усі малюнки повинні бути або патріотичними, або зображати пейзаж. Наразі картини розміщені у Гарнізонному храмі, тож всі охочі мають змогу придбати картину, яка припаде до душі, і тим самим підтримати наших воїнів. Ми щиро віримо, що картини вдасться продати й таким способом наблизити нашу країну до перемоги! Безперечно, ми не плануємо зупинятися на цій ініціативі, а придумуватимемо нові благодійні ідеї та робитимемо все можливе задля їхнього втілення», – пояснила студентка Мар’яна Винарська.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції у Гарнізонному храмі. Придбавши картину, Ви не лише отримаєте унікальний витвір мистецтва від наших студентів, але й зробите вагомий внесок у підтримку наших захисників.

Світлини: Фото студентів Більше фото