Студенти факультету управління фінансами та бізнесу провели флешмоб до Міжнародного дня миру

Щорічно 21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Цей день запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН, як заклик до встановлення миру у світі й припинення вогню в усіх міжнародних конфліктах. І хоч російські варвари не дослуховуються ні до закликів міжнародної спільноти, ні до аргументів розуму, для України цей день все одно має особливе символічне значення, адже стратегічною метою нинішньої боротьби України є життя у мирній, сильній і соборній державі. Ба більше, своєю боротьбою Україна виборює мирне майбутнє не лише для себе, а й для всієї Європи.

Як влучно зауважив колишній очільник британського уряду Борис Джонсон: «Україна нічого не просить, окрім миру та суверенітету, можливості обирати свою долю і шукати власні альянси, як і будь-яка незалежна держава».

Про все це, а також про інші аспекти міжнародної системи безпеки йшлося під час заходу для першокурсників на факультеті управління фінансами та бізнесу, присвяченому Міжнародному дню миру. Захід організувала кафедра економіки та публічного управління для студентів першого (бакалаврського) рівня освіти освітніх програм «Публічне управління та адміністрування», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах» (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»).

«Реалізацію нашої ідеї – флешмоб з голубами миру, створеними методом оригамі, на карті України – ми розпочали на факультеті управління фінансами та бізнесу й завершили в головному корпусі Університету», – розповідає завідувачка кафедри економіки та публічного управління Галина Капленко і додає, що за час підготовки флешмобу студенти разом із викладачами мали можливість неформально поспілкуватися про проблеми міжнародної системи безпеки та миру в умовах сьогодення.

Після того, як всі необхідні приготування було завершено, студенти провели флешмоб в Актовій залі Університету. Саме там вони розгорнули карту України, створену за допомогою оригамі, і побажали швидкої перемоги Україні у війні з агресором та мирного життя кожному у безпечній Українській Державі.

До флешмобу також долучилися перший проректор Університету Андрій Гукалюк і декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин.

Організатори заходу висловлюють сподівання, що спільно проведений день сприяв згуртуванню студентів та кращому розумінню причин і наслідків міжнародних конфліктів, а також вселив у молодь тверде переконання – Україна переможе і на нашій землі запанує Мир!

Світлини: Олександра Лавриновича, Олександра Кацавала та організаторів Більше фото